Fotowoltaika dla domu | SPR Polska Sp. z o.o.

Fotowoltaika dla domu

Już na etapie projektowania swojego nowego domu warto pomyśleć o źródłach zasilania w ciepło czy energię elektryczną. Warto wszystko dokładnie przeliczyć, tak, żeby nasz dom był tani w utrzymaniu oraz dokładnie przemyśleć, tak, żeby mieszkało się nam wygodnie i bezpiecznie.
Jest to możliwe dzięki odnawialnym źródłom energii. Głównie tej z promieni słonecznych. Warto planować montaż paneli fotowoltaicznych już na etapie projektowania domu, jego rozmieszczenia na działce, itd. Im większą instalację uda nam się zamontować, tym później więcej mediów będziemy mogli nią zasilać. Nie chodzi tylko o prąd, ale także o ogrzewanie domu. Tradycyjnymi grzejnikami czy też przy pomocy mat grzewczych.
Jeśli mieszkacie w budynku, który już stoi, nie martwcie się. I dla Was znajdziemy rozwiązanie. SPR Polska zamontował już ponad tysiąc instalacji na posesjach. Na dachach domów, budynków gospodarczych czy na gruncie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
Musicie też pamiętać, że w różnym czasie, kiedy będziecie decydowali się na zakup instalacji fotowoltaicznej, dostępne będą dla Was różne dofinansowania. Czy to z programu „Mój prąd”, „Czystego Powietrza” czy innych. Nasi specjaliści śledzą wszystkie te programy na bieżąco i szukają nowych. Zgłaszając się do nas, możecie mieć pewność, że znajdziemy dla Was najbardziej korzystne w danym momencie finansowanie Waszej inwestycji.